Skolas izstāžu zālē - Mākslas skolas audzēkņu 1.semestra darbu skate


Skolas izstāžu zālē - Mākslas skolas audzēkņu 1.semestra darbu skate.

33 mūsu skolas 4. - 7.klašu skolēni pēc stundām mācās Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas Sakstagala punktā, tas ir, pie mums skolā. Audzēkņi apgūst trīs mācību priekšmetus - zīmēšana, gleznošana un darbs materiālā. 1.semestra darbi ir apskatāmi skolas iztāžu zālē. Laipni aicinam visus uz mūsu izstādi! Dažas bildes ieskatam.

...
2019-01-17 12:21  |  Skatīts: 425x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirmais semestris noslēdzies - darbu skates un liecības


Pirmais semestris noslēdzies - darbu skates un liecības

 

 

...
2019-01-08 13:08  |  Skatīts: 384x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zīmējumu izstāde “Krāsas Latvijai”


Zīmējumu izstāde “Krāsas Latvijai”

 

Šogad mūsu Lavijai ir īpašs gads – simtā dzimšanas diena. Sākoties patriotisma mēnesim novembrim, katrs no mums cenšas savai dzimtajai zemei kaut ko uzdāvināt – skaistu dziesmu, gaišu domu, labu darbu. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas mazie mākslinieki Latvijai dāvā savus zīmējumus, cenšoties savu mīlestību pret Laviju ielikt krāsās. Skolēnu darbi ir aplūkojami mācību kabinetos un izstāžu zālē skolā, bet neliela daļa arī pie mums – Kantinieku pagasta bibliotēkā.

...
2018-12-30 12:01  |  Skatīts: 787x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Arī šogad pirmklasnieki!


Arī šogad pirmklasnieki!

Uzsākot jauno 2018./19.mācību gadu, mūsu skolas Mākslas skolas filiālē jeb punktā ir priecīga ziņa – skolēnu uzņemšana mākslas skolas 1.klasē. Vēlēšanos radoši darboties un cītīgi mācīties mākslu ir izteikuši 17 bērni. Audzēkņi varēs apgūt tādus mācību priekšmetus kā zīmēšana, gleznošana un darbs materiālā. Pašā septembra sākumā ar jaunajiem skolēniem iepazīties atbrauca arī Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Katram skolēnam līdz ar Mākslas skolas skolēnu apliecību tika pasniegta arī materiālu un darbarīku kaste. Dāvanā no “lielās” skolas K.Binduka atveda arī molbertus un gleznojumu žāvēšanas režģi. Paldies!

...
2018-12-30 11:55  |  Skatīts: 332x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzies pirmais mācību gads - darbu skate


Noslēdzies pirmais mācību gads - darbu skate.

 

 

...
2018-12-30 11:26  |  Skatīts: 303x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ekskursija uz Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu


Ekskursija uz Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu

Tuvojoties 2017./18. mācību gada noslēgumam, mūsu skolas mazie mākslinieki devās ciemos uz “lielo” mākslas skolu – Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. Tur mums bija iespēja apskatīt Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi un  smelties radošas idejas, kā arī dalīties pieredzē, jo arī mūsu veiksmīgākie darbiņi bija apskatāmi izstādē. Pēc tam iepazināmies ar Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu, tās īstenotajām programmām. Visvairāk mums patika kokapstrādes un aušanas darbnīcas. Bija ļoti interesanti!

...
2018-12-30 11:19  |  Skatīts: 378x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas filiāle


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas filiāle

Šogad mazajiem mūsu skolas māksliniekiem priecīga ziņa – Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skola. 2017./2018.m.g. mācības tajā uzsāks 20 mūsu skolas 4. un 5.klases skolēni. Pirmajā mācību gadā skolēni apgūs trīs mācību priekšmetus – darbs materiālā, zīmēšana, gleznošana. Uz pirmo nodarbību pie mums ciemos bija atbraukusi arī  Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Svinīgā noskaņā bērniem tika izsniegtas Mākslas skolas skolēnu apliecības un pasniegti materiāli darbam. “Mazā mākslinieka sākuma komplekta kasti” bērniem dāvanā pasniedza arī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktore Silvija Freiberga. Iedvesmas un darbaspara pilni skolēni pirmajā nodarbībā izgatavoja savas vizītkartes uzdavināto kastīšu parakstīšanai.   Labi iesācies, lai radoši turpinās pirmais Mākslas skolas gads Sakstagalā!

...
Komentāri (0)  |  2018-11-21 09:37  |  Skatīts: 329x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |