Zīmējumu izstāde “Krāsas Latvijai”

Šogad mūsu Lavijai ir īpašs gads – simtā dzimšanas diena. Sākoties patriotisma mēnesim novembrim, katrs no mums cenšas savai dzimtajai zemei kaut ko uzdāvināt – skaistu dziesmu, gaišu domu, labu darbu. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas mazie mākslinieki Latvijai dāvā savus zīmējumus, cenšoties savu mīlestību pret Laviju ielikt krāsās. Skolēnu darbi ir aplūkojami mācību kabinetos un izstāžu zālē skolā, bet neliela daļa arī pie mums – Kantinieku pagasta bibliotēkā.

No 01.11. – 30.11.2018. Kantinieku pagasta bibliotēkā ir apskatāma bērnu zīmējumu izstāde „Ziedi Latvijai”, „Rudens krāsas Latvijai”.

Darbu autori ir  RMDV Bērnu mākslas skolas filiāles Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā 1.un 2.klases skolēni, skolotāja Anita Doroščonoka.

Laipni aicinām skatītājus!

Anna Kluša,

Kantinieku pagasta bibliotēkas vadītāja.

2018-12-30 12:01  |  Skatīts: 767x         Ieteikt draugiem       TweetMe