RMDV Mākslas skolas Sakstagala filiāle 2020./2021.m.g.


RMDV Mākslas skolas Sakstagala filiāle 2020./2021.m.g.

...
2020-10-23 10:05  |  Skatīts: 3x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vasaras plenērs


Vasaras plenērs

Šogad plenēra nodarbības mūsu skolā izdevās apvienot ar vasaras nometni. Skolēniem bija iespēja ne tikai veikt plenēra uzdevumus, bet arī piedalīties radošajās darbnīcās, veikt eksperimentus ķīmijā, piedalīties sporta aktivitātēs – rīta vingrošanā un sporta nodarbībās. Pierādīt savu sportisko garu bija iespēja arī tarzāntrases “Rāznas priedes”, Rāznas ezera un Rēzeknes Olimpiskā centra baseina apmeklējumā. Savukārt, baudīt mākslu gājām uz F.Trasuna muzeju “Kolnasāta” un braucām uz Lūznavas muižu. Dalīties iespaidos varējām tējas pauzēs un pusdienu pārtraukumā. Noslēgumā kopā ar liecībām baudījām svētku torti un uzrīkojām ziepju burbuļu šovu. Kopumā mums izdevās ļoti pilvērtīga darba un atpūtas nedēļa.

...
2019-07-11 12:15  |  Skatīts: 163x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bērnu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādē “Satekpunkti”


Bērnu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādē “Satekpunkti”

Mūsu skolā ir jau kļuvis par tradīciju katru gadu apmeklēt Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Bērnu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi. Arī šogad mēs devāmies uz Rēzeknes Kultūrvēstures muzeju, kur aplūkojām izstādi “Satekpunkti” un piedalījāmies muzejpedagoģijas stundā.

Arī Sakstagala filiāles audzēkņu darbi bija apskatāmi izstādē. Mēs apskatei piedāvājām kārklu klūgu pinumus, māla rūķīšus un kaķu ģimenes no avīzēm. Esam ļoti apmierināti ar izstādes apmeklējumu.

...
2019-05-07 13:01  |  Skatīts: 318x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Skolas izstāžu zālē - Mākslas skolas audzēkņu 1.semestra darbu skate


Skolas izstāžu zālē - Mākslas skolas audzēkņu 1.semestra darbu skate.

33 mūsu skolas 4. - 7.klašu skolēni pēc stundām mācās Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas Sakstagala punktā, tas ir, pie mums skolā. Audzēkņi apgūst trīs mācību priekšmetus - zīmēšana, gleznošana un darbs materiālā. 1.semestra darbi ir apskatāmi skolas iztāžu zālē. Laipni aicinam visus uz mūsu izstādi! Dažas bildes ieskatam.

...
2019-01-17 12:21  |  Skatīts: 234x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pirmais semestris noslēdzies - darbu skates un liecības


Pirmais semestris noslēdzies - darbu skates un liecības

 

 

...
2019-01-08 13:08  |  Skatīts: 218x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zīmējumu izstāde “Krāsas Latvijai”


Zīmējumu izstāde “Krāsas Latvijai”

 

Šogad mūsu Lavijai ir īpašs gads – simtā dzimšanas diena. Sākoties patriotisma mēnesim novembrim, katrs no mums cenšas savai dzimtajai zemei kaut ko uzdāvināt – skaistu dziesmu, gaišu domu, labu darbu. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas mazie mākslinieki Latvijai dāvā savus zīmējumus, cenšoties savu mīlestību pret Laviju ielikt krāsās. Skolēnu darbi ir aplūkojami mācību kabinetos un izstāžu zālē skolā, bet neliela daļa arī pie mums – Kantinieku pagasta bibliotēkā.

...
2018-12-30 12:01  |  Skatīts: 420x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Arī šogad pirmklasnieki!


Arī šogad pirmklasnieki!

Uzsākot jauno 2018./19.mācību gadu, mūsu skolas Mākslas skolas filiālē jeb punktā ir priecīga ziņa – skolēnu uzņemšana mākslas skolas 1.klasē. Vēlēšanos radoši darboties un cītīgi mācīties mākslu ir izteikuši 17 bērni. Audzēkņi varēs apgūt tādus mācību priekšmetus kā zīmēšana, gleznošana un darbs materiālā. Pašā septembra sākumā ar jaunajiem skolēniem iepazīties atbrauca arī Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Katram skolēnam līdz ar Mākslas skolas skolēnu apliecību tika pasniegta arī materiālu un darbarīku kaste. Dāvanā no “lielās” skolas K.Binduka atveda arī molbertus un gleznojumu žāvēšanas režģi. Paldies!

...
2018-12-30 11:55  |  Skatīts: 231x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Noslēdzies pirmais mācību gads - darbu skate


Noslēdzies pirmais mācību gads - darbu skate.

 

 

...
2018-12-30 11:26  |  Skatīts: 210x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ekskursija uz Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu


Ekskursija uz Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu

Tuvojoties 2017./18. mācību gada noslēgumam, mūsu skolas mazie mākslinieki devās ciemos uz “lielo” mākslas skolu – Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu. Tur mums bija iespēja apskatīt Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi un  smelties radošas idejas, kā arī dalīties pieredzē, jo arī mūsu veiksmīgākie darbiņi bija apskatāmi izstādē. Pēc tam iepazināmies ar Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu, tās īstenotajām programmām. Visvairāk mums patika kokapstrādes un aušanas darbnīcas. Bija ļoti interesanti!

...
2018-12-30 11:19  |  Skatīts: 266x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas filiāle


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas filiāle

Šogad mazajiem mūsu skolas māksliniekiem priecīga ziņa – Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skola. 2017./2018.m.g. mācības tajā uzsāks 20 mūsu skolas 4. un 5.klases skolēni. Pirmajā mācību gadā skolēni apgūs trīs mācību priekšmetus – darbs materiālā, zīmēšana, gleznošana. Uz pirmo nodarbību pie mums ciemos bija atbraukusi arī  Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Svinīgā noskaņā bērniem tika izsniegtas Mākslas skolas skolēnu apliecības un pasniegti materiāli darbam. “Mazā mākslinieka sākuma komplekta kasti” bērniem dāvanā pasniedza arī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktore Silvija Freiberga. Iedvesmas un darbaspara pilni skolēni pirmajā nodarbībā izgatavoja savas vizītkartes uzdavināto kastīšu parakstīšanai.   Labi iesācies, lai radoši turpinās pirmais Mākslas skolas gads Sakstagalā!

...
Komentāri (0)  |  2018-11-21 09:37  |  Skatīts: 245x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.