Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas filiāle

Šogad mazajiem mūsu skolas māksliniekiem priecīga ziņa – Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā darbību uzsāk Rēzeknes Bērnu Mākslas skola. 2017./2018.m.g. mācības tajā uzsāks 20 mūsu skolas 4. un 5.klases skolēni. Pirmajā mācību gadā skolēni apgūs trīs mācību priekšmetus – darbs materiālā, zīmēšana, gleznošana. Uz pirmo nodarbību pie mums ciemos bija atbraukusi arī  Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Svinīgā noskaņā bērniem tika izsniegtas Mākslas skolas skolēnu apliecības un pasniegti materiāli darbam. “Mazā mākslinieka sākuma komplekta kasti” bērniem dāvanā pasniedza arī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktore Silvija Freiberga. Iedvesmas un darbaspara pilni skolēni pirmajā nodarbībā izgatavoja savas vizītkartes uzdavināto kastīšu parakstīšanai.   Labi iesācies, lai radoši turpinās pirmais Mākslas skolas gads Sakstagalā!

Vizuālās mākslas skolotāja

Anita Doroščonoka

Bildes.

Komentāri (0)  |  2018-11-21 09:37  |  Skatīts: 335x         Ieteikt draugiem       TweetMe