Vasaras plenērs

Šogad plenēra nodarbības mūsu skolā izdevās apvienot ar vasaras nometni. Skolēniem bija iespēja ne tikai veikt plenēra uzdevumus, bet arī piedalīties radošajās darbnīcās, veikt eksperimentus ķīmijā, piedalīties sporta aktivitātēs – rīta vingrošanā un sporta nodarbībās. Pierādīt savu sportisko garu bija iespēja arī tarzāntrases “Rāznas priedes”, Rāznas ezera un Rēzeknes Olimpiskā centra baseina apmeklējumā. Savukārt, baudīt mākslu gājām uz F.Trasuna muzeju “Kolnasāta” un braucām uz Lūznavas muižu. Dalīties iespaidos varējām tējas pauzēs un pusdienu pārtraukumā. Noslēgumā kopā ar liecībām baudījām svētku torti un uzrīkojām ziepju burbuļu šovu. Kopumā mums izdevās ļoti pilvērtīga darba un atpūtas nedēļa.

Anita Doroščonoka, vizuālās mākslas skolotāja

2019-07-11 12:15  |  Skatīts: 266x         Ieteikt draugiem       TweetMe