Skolēnu parlaments 2016./17.m.g.

Sakstagala skolas parlaments 2016./2017.m.g. sākumā

Sākoties jaunajam mācību gadam, mūsu skolā tika ievēlēts arī jauns parlaments. Tajā darbojas aktīvi un radoši skolēni, kuru priekšgalā ir prezidents Jūlija Zemļanuhina. Par viceprezidentu ievēlējam Danielu Omulu. Dažādās jomās darbosies sekojoši ministri: kultūras ministri Maksims Rapša un Olesja Krivenko, iekšlietu ministrs Linda Vovere. Sintija Onužāne ir lietvede. Preses sekretāres pienākumus pilda Beatrise Tutina, sekretāre Agita Oborenko.Sporta ministrs ir Oļegs Šilovs,sakaru ministre Agnese Stafecka.Visas ministrijas pārraudzīs ministru prezidents Aigars Golubevs. Bet parlamenta darbu koordinēs mūsu skolas direktore Silvija Freiberga.

Liela atbildība gulstas uz klašu vecāko pleciem, jo viņi ir tie, kam jasatur kopā klases kolektīvs gan svētkos, gan ikdienā. Klases uzticējušas šo pienākumu šādiem mūsu skolēniem: 5.kl.- Ilzei Asačei un Ritvaram Kubeckim; 6.kl.-Karinai Safronovai un  Imantam Korsakam; 7.a kl.- Beatrisei Tutinai; 7.bkl.- Anisijai Jegorovai un Diānai Langfangai; 8.kl.-Agitai Oborenko un Sintijai Onužānai; 9.a kl.- Jūlijai Zemļanuhinai; 9b.kl.-Liānai Pikšai.

Darbošanās parlamentā, tā ir iespēja līdzdarboties skolas dzīvē un padarīt to interesantāku. Pirmajā parlamenta sanāksmē ievēlējām arī atbildīgos dežurantus, kas sekos kārtībai un disciplīnai skolā.

Šogad parlaments ļoti aktīvi uzsāka darbību, tiekamies gandrīz katru dienu, lai apspriestu aktuālos jaunumus un runātu par tuvākajiem pasākumiem. Lai mums visiem sekmīgs un radošs mācību gads!

Preses sekretāre Beatrise Tutina

2016-09-19 13:50  |  Skatīts: 914x         Ieteikt draugiem       TweetMe