SAKSTAGALA SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS.


 

 

SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR. 5-1

1.skolēnu autobusa maršruts – oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

UZ SKOLU

Ciskādi – Uļjanova – Ozolmuiža – Sakstagals

Reisa garums 25 km

Reisa ilgums 35 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 13

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Ciskādi garāža

7:15

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Laizāni 8605

Apari

7:20

Pašvaldības ceļš

Subinaite-Uļjanova-Gurilišķi 8601

Uļjanovas PII

7:40

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

7:50

 

2.skolēnu autobusa maršruts- oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

UZ SKOLU

Sakstagala skola-Ciskādi-Gurilišķi-Uļjanova-Žabrovka-Sakstagals-

Ciskādi garāža

Reisa garums 32 km

Reisa ilgums 45 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 19

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

 

Atiešanas laiks

Valsts ceļš

Skolas iela 13

Sakstagala skola

7:55

Valsts ceļš V580

Baznīcas iela

Ciskādi

8:00

Pašvaldības ceļš

Mortišķi-Bolbiši 8620

Bolbiši

8:05

Pašvaldības ceļš

Mortišķi-Bolbiši 8620

Mortiški

8:10

Pašvaldības ceļš

Mortišķi-Bolbiši 8620

Guriliški

8:15

Pašvaldības ceļš

Subinaite-Uļjanova-Gurilišķi 8601

Uļjanovas PII

8:20

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-L.Markovka-Sakstagals 8602

Žabrovka

8:22

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-L.Markovka-Sakstagals 8602

Lielā Markovka

8:25

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

8:30

Valsts ceļš V552

Ciskādi garāža

8:40

 

 

SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR. 5-2

1.skolēnu autobusa maršruts- oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

NO SKOLAS

 

 Ciskādi garāža – Sakstagals – Lielā Markovka – Guriliški – Uļjanova Sakstagals

Reisa garums 15 km

Reisa ilgums 30 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 19

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Ciskādi garāža

14:20

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

14:30

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-Lielā Markovka-Sakstagals 8602

Lielā Markovka

14:25

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-Lielā Markovka-Sakstagals 8602

Guriliški

14:35

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-L.Markovka-Sakstagals 8602

Uļjanova

14:40

Valsts ceļš V552

Sakstagala skola

14:50

 

 

 

 

2.skolēnu autobusa maršruts -oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

NO SKOLAS

 Sakstagala skola – Ciskādi – Ozolmuiža – Sakstagala skola

Reisa garums 25 km

Reisa ilgums 25 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 9

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

14:55

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Laizāni 8605

Apari

15:00

Valsts ceļš V552

Ciskādi

15:10

Valsts ceļš V580

Ozolmuiža

15:15

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

15:20

 

 

 

 

 

 

 

3.skolēnu autobusa maršruts -oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

NO SKOLAS

 Sakstagala skola – Uļjanovas PII – Kudļi – Ciskādi garāža

Reisa garums 21 km

Reisa ilgums 25 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 9

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

15:20

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Stirāni 8610

Stirāni

15:25

Pašvaldības ceļš Sakstagals-Mežalovnieki 8607

Mežalovnieki

15:30

Pašvaldības ceļš Deičmaņi-Mežalovnieki 8608

Silinieki

15:35

Pašvaldības ceļš Deičmaņi-Mežalovnieki 8608

Deičmani

15:40

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

15:45

 

 

 

4.skolēnu autobusa maršruts -oranžais autobuss (šoferis Gunārs Daugulis)

NO SKOLAS

 Sakstagala skola – Uļjanovas PII –Kudļi –Ciskādi garāža

Reisa garums 30 km

Reisa ilgums 35 min

Sēdvietu skaits 19

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 11

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Skolas iela 13

Sakstagala skola

15:45

Valsts ceļš

Jaunatnes iela 10

Uļjanovas PII

15:50

Valsts ceļš V594

Mortiški

16:00

Valsts ceļš V572

Bolbiši

16:05

Valsts ceļš V552

Ciskādi

16:10

Valsts ceļš V522

Kudļi

16:15

Valsts ceļš V522

Ciskādi garāža

16:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR. 5-1

1.skolēnu autobusa maršruts- zilais autobuss (šoferis Vitālijs Vīnerts)

UZ SKOLU

Sakstagals – Rikava – Jaunrikava – Zjabki – Sakstagals

Reisa garums 45 km

Reisa ilgums 50 min

Sēdvietu skaits 17

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 14

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Sakstagals

7:00

Pašvaldības ceļš

Jaunrikava - Mihalki 8212

Mihalki

7:15

Valsts ceļš V561

Murāni

7:25

Valsts ceļš V561

Rikava

7:30

Valsts ceļš V561

Joksti

7:31

Valsts ceļš V561

Jaunrikava

7:32

Valsts vietējais V588

Zjabki

7:40

Valsts ceļš V552

Sakstagals

7:50

 

 

 

2.skolēnu autobusa maršruts -zilais autobuss (šoferis Vitālijs Vīnerts)

UZ SKOLU

 SakstagalsMežalovniekiDeičmaņi Sakstagala skola

Reisa garums 21 km

Reisa ilgums 25 min

Sēdvietu skaits 17

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 11

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Stirāni 8610

Sakstagals

8:00

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Stirāni 8610

Stirāni

8:05

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Mežalovnieki 8607

Mežalovnieki

8:10

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Mežalovnieki 8607

Silinieki

8:15

Pašvaldības ceļš

Sakstagals-Mežalovnieki 8607

Deičmani

8:20

Valsts ceļš V552

Skolas iela13

Sakstagala skola

8:25

 

 

 

 

 

                          SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS NR. 5-2

Skolēnu autobusa maršruts- zilais autobuss (šoferis Vitālijs Vīnerts)

NO SKOLAS

 Sakstagala skola – Uļjanovas PII – Rikava – Uļjanovas PII – Deičmaņi –Sakstagals garāža

Reisa garums 55 km

Reisa ilgums 1h 15 min

Sēdvietu skaits 17

Reisā prognozējamais pārvadājamo skolēnu  skaits 17

 

 

Autoceļa (ielas) nosaukums, apzīmējums

Maršruts

Atiešanas laiks

Valsts ceļš V552

Sakstagala skola

15:10

Pašvaldības ceļš  8602

Lielā Markovka

15:15

Pašvaldības ceļš  8602

Uļjanovas PII

15:20

Valsts vietējais V588

Zjabki

15:25

Valsts ceļš V561

Jaunrikava

15:30

Valsts ceļš V561

Joksti

15:31

Valsts ceļš V588

Rikava

15:35

Valsts ceļš V561

Murāni

15:40

Pašvaldības ceļš

Jaunrikava - Mihalki 8212

Mihalki

15:50

Valsts ceļš V588

Uļjanovas PII

16:00

Pašvaldības ceļš

Rjabki-Uļjanova-Lielā Markovka-Sakstagals 8602

Lielā Markovka

16:10

Pašvaldības ceļš Deičmaņi-Mežalovnieki 8608

Deičmaņi

16:20

Pašvaldības ceļš Deičmaņi-Mežalovnieki 8608

Sakstagals garāža

16:25

 

2015-09-15 11:45  |  Skatīts: 900x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ