Projekts mājturības darbnīcas aprīkojuma uzlabošanai

Pulciņš “Virpotas rotaļlietas” skolotāja Aleksandra Doroščonoka vadībā piedalījās Rēzeknes pašvaldības izsludinātajā jaunatnes iniciatīvu projektā tehniskajā jaunradē.

Projekta mērķis  -  uzlabot tehniskās jaunrades pulciņa «Virpotas rotaļlietas» darba kvalitāti, uzlabojot mācību darbnīcas materiālo bāzi ir sasniegts

Projekta uzdevumi:

•   Iegādāties pulciņa radošai darbībai nepieciešamo inventāru;

•   Ieviest jaunas tradīcijas pulciņa darbā;

•   Veicināt skolēnu aktivitātes,  sadarbību, veidojot labvēlīgu vidi skolēnu radošai, pilnvērtīgai attīstībai. – tiek pildīti.

Mājturības un tehnoloģiju pulciņa „Virpotas rotaļlietas” darbam par projekta līdzekļiem tika iegādāts sekojošs inventārs: 2 kokapstrādes virpas un urbjmašīna 360 latu vērtībā. Ierīces tiek izmantotas gan pulciņa darbā, gan mājturību un tehnoloģiju stundās. Ar jaunajām iekārtām jau ir izgatavotas pirmās rotaļlietas – koka vilciņi.

Notiek arī sadarbība ar vizuālās mākslas pulciņa dalībniekiem, kur vilciņi tiek nokrāsoti un tiks izmantoti balvām dažādos konkursos.

Iegādāto inventāru izmanto apmēram 33 skolēni.

Vizuālais atspoguļojums

2014-12-02 10:46  |  Skatīts: 590x         Ieteikt draugiem       TweetMe