Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas MK saraksts 2015./2016.m.g.


 

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas

MK saraksts 2015./2016.m.g.

 

Pirmsskolas un sākumskolas skolotāju MK

dalībnieku saraksts

N.p.k.

Vārds,uzvārds

Klase

Priekšmets

1.

Anita Kudļa

1.a klase

sākumskolas skolotāja

2.

Rasma Pudule

2.a klase

sākumskolas skolotāja

3.

Sandra Ostrovska

3.a klase

sākumskolas skolotāja

4.

Evita Kubecka

4.a klase

sākumskolas skolotāja

5.

Diāna Stafecka

5,6- gadīgie

pirmsskolas skolotāja

MK vadītāja – Sandra Ostrovska

 

5.-9. klašu audzinātāju MK

dalībnieku saraksts

 

N.p.k.

Vārds,uzvārds

Klase

Priekšmets

1.

Anita Doroščonoka

5.a klase

mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla

2.

Lāsma Malta

6.a klase

sports

3.

Anna Kluša

7.a klase

mūzika

4.

Arnis Cercens

8.a klase

ģeogrāfija

5.

Bella Stekolova

8.b, 9.b klase

matemātika

6.

Anita Cercene

9.a klase

dabaszinības, ķīmija

7.

Ineta Strucinska

6.b klase

krievu valoda

MK vadītāja – Lāsma Malta.

 

 

 

 

Cilvēks un sabiedrība, tehnoloģiju un zinātņu jomu skolotāju MK dalībnieku saraksts

N.p.k.

Vārds,uzvārds

Klase

Priekšmets

1.

Anita Doroščonoka

5. - 9. klase

mājturība un tehnoloģijas

2.

Anita Cercene

5. - 6. klase

8.,9. klase

dabaszinības, ķīmija

3.

Arnis Cercens

7. -9. klase

ģeogrāfija

4.

Aleksandrs Doroščonoks

5. -.9. klase

 

5. -7. klase

mājturība un tehnoloģijas, informātika

5.

Irena  Doroščonoka

6. - 9. klase

matemātika

6.

Lāsma Malta

1.- 9. klase

sports

7.

Bella Steklova

5. - 9. klase

matemātika

8.

Igors Rudko

8.,9. klase

fizika

9.

Natālija Keistere

6. - 9. klase

Latvijas un pasaules vēsture

10.

Daiga Dzene

5. - 9. klase

7. - 9. klase

sociālās zinības

bioloģija

MK vadītāja – Anita Cercene

 

 

Valodu un mākslas jomu skolotāju MK

dalībnieku saraksts

N.p.k.

Vārds,uzvārds

Klase

Priekšmets

1.

Anna Kluša

1.- 9. klase

mūzika

2.

Sanita Ivanovska

5. - 9. klase

latviešu valoda

3.

Rasma Pudule

6. - 9. klase

latviešu valoda

4.

Anna Astiče

1.- 9. klase

angļu valoda

5.

Anita Doroščonoka

1.-9. klase

vizuālā māksla

6.

Ineta Strucinska

5. - 9. klase

krievu valoda

7.

Ņina Tužilkina

1.- 6. klase

logopēds

MK vadītāja – Anna Astiče

 

2014-11-24 08:58  |  Skatīts: 1620x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ