Mīksto rotaļlietu izstāde „Mans suņuks Žiks”

„Žiks ir draugs ar sirdi un dvēseli. Nevienam citam Boņs nav redzējis tādas mīlestības acis kā Žikam. Tas nekas, ka Žiks runā ar asti. Draugs drauga valodu saprot, lai tur vai kā.” Tā rakstnieks Jānis Klīdzējs raksta romānā „Cilvēka bērns” par galvenā  varoņa Boņuka un viņa suņa Žika attiecībām.

Pie mums, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā, februārī notika mīksto rotaļlietu – suņuku izstāde. Tajā piedalījās visu klašu skolnieki un mūsu skolotāji. Kopā izstādei tika atnesti 108 suņuki. Visaktīvāk izstādes veidošanā piedalījās 1.klase, 3.klase un 7.b klase. Daži skolēni un skolotāji atnesa pat vairākus mīkstos suņukus. Skolas direktore Silvija Freiberga izstādei sagādāja veselas 16 mīkstās rotaļlietas.

Apbrīnojami, cik daudz dažādu suņuku ir mūsu skolas bērniem – balti un melni, vienkrāsaini un raibi, īsākām un garākām astēm, strupām ausīm un nokarenām, priecīgiem un bēdīgiem purniņiem. Izstādes vākšanas posmā likām suņukus uz palodzēm skolas gaitenī un likās nav neviena vienāda! Bet aiznesot uz skolas foajē kopējai

apskatei
atradās gan Žiki dvīnīši, gan trīnīši, gan vesela dalmāciešu ģimene.

Paldies visiem skolēniem un skolotājiem, kas aktīvi piedalījās izstādes tapšanā.

Sabīne Vovere,

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 7.a klases skolniece,

Skolēnu Parlamenta Preses ministre.

2014-03-05 11:27  |  Skatīts: 1438x         Ieteikt draugiem       TweetMe