Krustmātes tūta

J.Klīdzējs savā romānā „Cilvēka bērns” raksta: „...tās ir konfektes, apaļas kā plūmes, ietītas zilos, zaļos un sarkanos papīriņos. Saldas, labas gan...” Tās ir Boņuka domas. Arī mēs savā būtībā visi esam bērni, kam garšo konfektes.

Boņukam krustmāte Ziemassvētkos dāvināja konfekšu tūtu. Arī mēs gaidām līdzīgu tūtu ik gadu.

Šogad īsi pirms Ziemassvētkiem skolā tika izsludināts konkurss „Krustmātes tūta”. Atsaucība bija milzīga. Katrs pats vai kopā ar klasi veidoja savu tūtu no ļoti dažādiem materiāliem, dažādās tehnikās. Rezultātā tapa tūtu izstāde, kas priecēja visus skolēnus un skolotājus. Izstādē kopā ar tūtām  varēja aplūkot arī dažus oriģinālus dāvanu iesaiņošanas variantus un dekupāžas pulciņa dalībnieku veidotos zīmuļu turētājus.

Labāko tūtu noteicām balsojot. Balsot varēja visi – gan skolēni, gan skolotāji, gan citi skolas darbinieki. Par labāko tūtu autoriem tika atzīti Iluta Oborenko, Marika Morozova, Viktors Kuzņecovs, Zane Inguleviča un 7.a klases kolektīvais darbs.

Paldies visiem, kas priedalījās šajā konkursā!

Skolas avīzes „Skabarga” redakcija

2014-01-15 11:40  |  Skatīts: 1168x         Ieteikt draugiem       TweetMe