„Es un mans suns Žiks”


„Žiks ir draugs ar sirdi un dvēseli. Nevienam citam Boņs nav redzējis tādas mīlestības acis kā Žikam. Tas nekas, ka Žiks runā ar asti. Draugs drauga valodu saprot, lai tur vai kā .” / Jānis Klīdzējs /

Sakstagala Jāna Klīdzēja pamatskolā 31.05.2013. noslēdzies foto konkurss „Es un mans suns Žiks”. Konkursā piedalījās gan skolēni, gan skolotāji. Foto mirklis kopā ar savu četrkājaino draudziņu katram no 35 dalībniekiem bija izdevies no sirds. Un kā gan citādi, mēs taču esam atbildīgi par tiem, ko esam pieradinājuši!

Katrs dalībnieks ieguva konkursā noteiktu nomināciju / skat. tabulā/. Katra no fotogrāfijām piedalījās arī balsošanā. Rezultātā skolas balsošanā vietas ieguva:

1.vieta Sindijai Ločmelei, 2.vieta Ritvaram Kubeckim, 3.vieta Beatrisei Tutinai, 4. vieta  Kirilam Rastopčinam un Karīnai Safronovai.

Bet ar to konkurss vēl nebeidzās. Mūsu Žiku foto ceļoja uz Rēzekni pie labiem ļaudīm. Mūsu foto izstādi vēroja un vērtēja NVA darbinieki. Šis kolektīvs izvēlējās savus favorītus un sagādāja balvas. Arī biedrība „Cilvēka bērns” / valdes priekšsēdētāja Ināra Šindarjova/ izvērtēja mūsu foto izstādi un sagādāja mums jauku pārsteigumu- visiem autoriem kopēju dāvanu- divu stundu aktīvu atpūtu Rēzeknes Joker boulinga centrā.

Paldies visiem par piedalīšanos konkursā un pārsteiguma balvām. Par labām atsauksmēm par notikušo pasākumu. Direktora vietniecei audzināšanas darbā Evitai Kubeckai par fotogrāfiju vākšanu, attīstīšanu un citiem darbiņiem, lai fotogrāfijas nonāktu līdz izstādei. Kā punkts padarītajam, lai ir I. Šindarjovas rakstītais pateicības rakstā skolas fotoizstādes dalībniekiem: „Biedrība „Cilvēka bērns” izsaka sirsnīgu pateicību Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas jaunajiem un jau pieredzējušajiem foto māksliniekiem par lielajiem un mazajiem, īsspalvainajiem un plušķainajiem, dusmīgajiem un mīlīgajiem, raibajiem un vienkrāsainajiem- četrkājainajiem draugiem, kuri ar lielu mīlestību uz mums raudzījās no jūsu fotogrāfijām.

Katram savs Žiks ir vismīļākais. Mums patika visi. Lai jums jauka un saulaina vasara, lai laba atpūta, lai jums izdodas noķert interesantus mirkļus, ar kuriem mūs iepriecināsiet nākošajā foto izstādē!”


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas direktore Silvija Freiberga, 31.05.2013.Foto konkurss „ES UN MANS ŽIKS”-2013

Foto Nr.

Vārds, uzvārds; klase

Nominācija

Skolēni:

31

Alīna Vasjkova

Siltie kažociņi

32

Agita Oborenko

Oppā va Gādīgais klēpis

33

Linda Samanta Vovere

Mīļie vaidziņi

19

Alise Kitova

Rudais rudens

20

Valentīns Kolesnikovs

Līdzīgie

12

Imants Korsaks

Pāri sniega kalniem

10

Arina Safronova

Tā! Tā!

17

Viktors Skubilins

Pozējam abi

13

Iļja Andronovs

Būs daudz Žiku

14

Nataļja Rastopčina

Mīlīgie

21

Arina Krole

Bučiņa

22

Gunita Meško

Vai tu mani redzi

23

Tatjana Rastopčina

Mūsu ceļš

24

Deniss Kitovs

Sauļojamies abi

27

Viktorija Vasiļjeva

Mums ir četras ausis

Skolotāji:

30

Sandra Ostrovska

Šūpojamies abi

28

Puzuļi

Lielai ģimenei liels suns

15

Ērika Jonikāne

Nopietnie

8

Ineta Strucinska

Nāc ,draudziņ, azotē!

1

Ziedonis Puzulis

Laiks atpūtai

4

Ziedonis Puzulis

Priecājamies abi

 

 

 

2013-06-13 09:50  |  Skatīts: 1875x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ