Ziemassvētku labdarības akcija.


Ziemassvētku labdarības akcija.

 

Viens zelta stars no zvaigžņu spieta
mums katram tieši sirdī krīt,
jo tieši sirdī ir tā vieta,
kur Ziemassvētku brīnums mīt.

Strauji tuvojas gada skaistākie un gaišākie svētki – Ziemassvētki. Mēdz teikt, ka Ziemassvētki ir brīnumu radīšanas laiks.  Mēs bieži runājam par lieliem darbiem, kas jāpaveic, bet dažreiz aizmirstam, ka tie visi sākas ar mazumiņu. Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 3.klases skolēni vēlējās uzburt svētku brīnumu.

...
2018-12-28 10:35  |  Skatīts: 239x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas simtgades koncerts Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā


Latvijas simtgades koncerts Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

“Manas mājas dzimtā novadā.”

   “Sakiet, vai te nav skaista pasaule? Domāju par sava tēva māju. ...tā laikam ir tā sajūta, tas skaistums, prieks un sāpe reizē, ko par dzimteni sauc. Tu visu te mīli un tevi mīl, jo tu esi daļa no dzimtenes.” Tā ir teicis rakstnieks Jānis Klīdzējs.

...
2018-11-21 09:47  |  Skatīts: 282x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mārtiņdienas tirdziņš


Mārtiņdienas tirdziņš

 

Kā jau katru gadu, arī šogad, 9. novembrī, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā notika Mārtiņdienas tirdziņš, kurā aktīvi piedalījās gan tirgotāji, gan pircēji.

Visaktīvākie, protams, bija 1. – 4. un 5. klašu skolēni, kuri kopā ar saviem vecākiem, vecvecākiem, māsām un brāļiem bija ļoti čakli un rūpīgi gatavojušies šim pasākumam, lai pārsteigtu un piesaistītu pircējus. Tirdziņā tika pārdoti gan saldumi (mājās cepti pīrādziņi, kēksiņi, vafelītes, dažādi cepumiņi), gan arī pašu rokām darinātas lietas (sedziņas, vilnas zeķītes, piespraudītes, rokassprādzītes, auskariņi). Dažu mazo tirgotāju galda, preču un tērpu noformējums pārsteidza tik ļoti, ka izbrīna un sajūsmas dēļ pie dažiem pat veidojās rindas. Tirgotāju lomā bija iejutušies: mazais pavārs - Dilans, ābolu meitene – Ariāna, rudens ar ziemu – Kaspars un Diāna, mazās raganiņas – Daniela un Nika un divi Mārtiņdienas gailīši – Milana un Mārtiņš. Ļoti patriotiski bija tērpušās Agnes, Žanete un Katrīne. Annai Marijai tirgoties palīdzēja vecmāmiņa. Mums ir paveicies, Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas bērniem ir vislabākie vecāki! Paldies viņiem par aktivitāti un izdomu! Čaklākajiem, aktīvākajiem un izdomas bagātākajiem tirgotājiem tika pasniegti gan pateicības raksti, gan nelielas balviņas par piedalīšanos šajā pasākumā.

...
2018-11-14 13:39  |  Skatīts: 263x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lāčplēša diena Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.


 

 

Lāčplēša diena Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.

   Lāčplēša diena kopš 1920. gada 11. novembra ir kļuvusi par visu Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienu.  Skolēni kopā ar pedagogiem aktīvi piedalās patriotisma nedēļas rīkotajos pasākumos.

   Mūsu skolā ir skaista un laba tradīcija, godināt Lāčplēša ordeņa kavalieri Jāzepu Kaļvu, kurš atdusas Pauru kapos.  Arī šogad 9.klases skolēni kopā ar audzinātājiem devās uz Pauru kapiem.  Tur ir uzstādīta piemiņas plāksne brīvības cīnītājam. Bērni aizdedzināja svecītes un lāpas, vēstures skolotāja Inta Deksne pastāstīja par senajiem 1919.gada novembra notikumiem, atcerējās Jāzepa Kaļvas likteņgaitas, varonīgās cīņas pie Rīgas, represijas un nāvi padomju okupācijas likos tālajā Kirovas apgabalā 1941.gadā. Šogad pie mums piebiedrojas Kantinieku kultūras darbiniece Valda Tutina. Skolēni godināja varoņa piemiņu ar klusuma brīdi ,skandēja dzejas rindas un visiem Latvijas brīvības cīnītājiem veltīja dziesmu  „Div dūjiņas gaisā skrēja”.

...
2018-11-14 13:26  |  Skatīts: 291x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola un “Sporto visa klase” !


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola un “Sporto visa klase” !

 

   Projektā “Sporto visa klase” Sakstagala Jāņā Klīdzēja pamatskola ir vienīgā  no Rēzeknes novada skolām, kurā 2.-5.kl. skolēni sporto piecas reizes nedēļā.

  Oktobra pēdējā nedēļā “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieki, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai. Mūsu sportisti arī bija starp šiem dalībniekiem un 3. klase saņēma LOK karogu, kuru svinīgi Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā prezentēsim visai skolai.

...
2018-11-07 09:40  |  Skatīts: 576x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Darīsim labos darbus katru dienu!


Darīsim labos darbus katru dienu!

Jau desmito gadu labdarības organizācija Palīdzēsim.lv rīko akciju “Labo darbu nedēļa.” Labo darbu veikšanā aktīvi iesaistījās arī  Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas 5. klases skolēni.  Viņi aizdomājās par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spētu padarīt priecīgāku un atvieglotu ikdienas dzīvi. Vislielākā uzmanība tika pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam, kaimiņam, solabiedram, dzīvniekam vai vienkārša aprunāšanās, smaids un labs vārds.

...
2018-10-22 09:02  |  Skatīts: 302x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sadraudzības vakars mūsu skolā


Sadraudzības vakars mūsu skolā

    Katru gadu novada kaimiņskolu 7.-9.klases tiekas sadraudzības vakaros. Šogad šo jauko tradīciju atklājām mēs- Sakstagala J.Klīdzēja pamatskola 12.10.2018. Vakara sagatavošanu plānoja un pasākumu kūrēja skolas parlaments.

Mūsu ciemiņi bija Dricānu vidusskolas un Audriņu pamatskolas skolēni. Vakaru atklājām ar parlamenta muzikālo sveicienu un skolas direktores S.Freibergas uzrunu. Pēc skolu viesu sasaukšanās, ar rotaļdziesmu un “Praktiskās mākslas” pulciņā/ vadītāja skolotāja A.Doroščonoka/-  darinātajām cepurītēm - adatu spilventiņiem, sveicām sadraudzības skolu un mūsu  skolas skolotājus. Tad visi locījām cepures un klausījāmies stāstījumu par cilvēkbērna Boņa cepurēm, par to, ka romāna “Cilvēkbērns “autoram šajā mācību gadā būtu 105 gadi. Parlamenta deju grupa visus klātesošos sveica ar deju.

...
2018-10-16 09:16  |  Skatīts: 292x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Olimpiskā diena un Jautrā Boņa trase Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.


Olimpiskā diena un Jautrā Boņa trase Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.

Piektdien, 21.septembrī, visā Latvijā norisinājās ikgadējā Olimpiskā diena, kas, pulcēja arī Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas skolniekus un skolotājus, vecākus un skolas personālu.

Olimpiskās dienas „Boņa trase” pasākumā aktīvi piedalījās 5.-9. klašu skolnieki.

...
2018-10-03 13:57  |  Skatīts: 329x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Skolotāju diena mūsu skolā


Skolotāju diena mūsu skolā

...
2018-09-18 09:56  |  Skatīts: 602x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dzejas stunda Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā un 100 tautasdziesmas Latvijai.


Dzejas stunda Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā.

...
2018-09-18 09:43  |  Skatīts: 480x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.