Lāčplēša diena.

Lāčplēša dienas atzīmēšana ir viena no mūsu skolas tradīcījām, kad 9.klases skolēni dodas uz Pauru kapiem pie Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāzepa Kalves piemiņas akmens godināt mūsu tautas varoņus. Šogad, Lāčplēša dienas 101.gadadienā,  godinājām Latvijas Brīvības cīņās kritušos kartavīrus ar lāpu gājienu un svecīšu aizdegšanu, kopā ar Kantinieku pagasta pārstāvjiem dziedājām  patriotiskas dziesmas. Vēstures skolotājs Sandis Sprudzāns atsvaidzināja atmiņā tā laika vēstures notikumus un Jāzepa Kalves likteņstāstu. Atmiņās dalījās arī mūsu skolas lietvede Ingrīda Kornuta – Jāzepa Kalves tuva radiniece. Piemiņas brīdis izdevās aizkustinājuma pilns un pārdomas rosinošs.

Latvijas valsts svētku ietvaros 1.-4. klašu zēniem notika konkurss “Stiprais Boņs.” Zēni savas spējas parādīja lekšanā ar lecamauklu, “presītē”, tāllēkšanā no vietas, bumbas mešanā grozā un tradicionālajā skrējienā. Zēni piedalījās aktīvi un parādīja labus rezultātus. Pēc iegūto punktu saskaitīšanas, tituku “Stiprais Boņs” 1.-2. klašu grupāieguva Aleksejs Bogdanovs, 3.-4. klašu grupā- Vladislavs Smorodins. Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem, kuri piedalījās!

Anita Doroščonoka, Anita Kudļa

2019-12-02 09:06  |  Skatīts: 167x         Ieteikt draugiem       TweetMe