Sveiciens Sakstagala skolas skolotājiem Skolotāju dienā-2019!

Rudens klāt aiz loga, skolas sākums jauns.

Priecājos par visu, jo klasē mums ir draugs-

Tas mūsu klases skolotājs!

Oktobra kļavu zelts un ugunssārts signalizē - klāt skolotāju svētki! Šogad par skolas 19 skolotāju sveikšanu un brīvbrīdi rūpējās skolas skolēnu parlaments un  9.klase, interešu pulciņš “Praktiskā māksla” , Skolas padomes vecāki un Sakstagala pagasta pārvalde.

Parlamentārieši sveica skolotājus ar dziesmu, un pašu iestudētu deju un dāvaniņām - atslēgu piekariņiem, paprasot piedot visus skolēnu grēkus!!!

Skaistus vēlējuma vārdus teica skolas padomes priekšsēdētāja I.Meļko un skolas padomes vīrieši dāvāja baltas hrizantēmas, kā baltus sapņus!

Bet skolotāju kafijas galdam tika sagādāts kliņģeris no pagasta pārvaldes!

Šī gada 9.klase ļāva skolotājiem atpūsties un vadīja mācību stundas 1.- 8. klasē. Skolā valdīja kārtība un stundas godam novadītas. Izvērtējot jauno skolotāju darbu, secinājām, ka mūsu devītie ļoti veiksmīgi veica darbu. Stundās bija gan sasniedzamais rezultāts, gan trīs stundas fāzes, utt. Ja skolotāji dosies uz kursiem, semināriem, esam droši, stundas aizvietot varēs 9.klases jaunie skolotāji!

Paldies visiem, kas rūpējās par Sakstagala skolas skolotāju svētkiem šogad! Paldies  skolēniem un vecākiem, par mums dāvātajiem rudens ziediem!

Skolas direktore Silvija Freiberga

2019-10-11 09:30  |  Skatīts: 215x         Ieteikt draugiem       TweetMe