Arī šogad pirmklasnieki!

Uzsākot jauno 2018./19.mācību gadu, mūsu skolas Mākslas skolas filiālē jeb punktā ir priecīga ziņa – skolēnu uzņemšana mākslas skolas 1.klasē. Vēlēšanos radoši darboties un cītīgi mācīties mākslu ir izteikuši 17 bērni. Audzēkņi varēs apgūt tādus mācību priekšmetus kā zīmēšana, gleznošana un darbs materiālā. Pašā septembra sākumā ar jaunajiem skolēniem iepazīties atbrauca arī Rēzeknes Bērnu Mākslas skolas vadītāja Kristīne Binduka. Katram skolēnam līdz ar Mākslas skolas skolēnu apliecību tika pasniegta arī materiālu un darbarīku kaste. Dāvanā no “lielās” skolas K.Binduka atveda arī molbertus un gleznojumu žāvēšanas režģi. Paldies!

Esam radošuma un entuziasma pilni! Paldies arī mūsu skolas direktorei Silvijai Freibergai par atbalstu gan materiālu kastes nokomplektēšanā, gan darba telpu iekārtošanā!

Anita Doroščonoka, vizuālās mākslas skolotāja

2018-12-30 11:55  |  Skatīts: 325x         Ieteikt draugiem       TweetMe